3 October 2018
IFJ PAN , Kraków
Europe/Warsaw timezone

Program Naukowy

Zapraszamy nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych na konferencję połączoną z warsztatami w ramach projektu CREDO – Cosmic Ray Extremely Distributed Observatory czyli Ekstremalnie Rozproszone Obserwatorium Promieniowania Kosmicznego.

Spotkanie da możliwość przystąpienia do międzynarodowego projektu badawczego, dzięki któremu nauczyciele i uczniowie będą mogli prowadzić prawdziwe badania naukowe, za pomocą urządzeń mobilnych. Konferencja odbędzie się w Krakowie podczas CREDO Week 2018 w dniu 3 października 2018 r. w Instytucie Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN, ul. Radzikowskiego 152 w Krakowie.

Podczas warsztatów zostanie zaprezentowany pakiet edukacyjny CREDO na Start przygotowany w ramach projektu CREDO School. Przyniesienie ze sobą smartfonu lub tabletu z systemem Android (wersja >= 4.0), pozwoli na zainstalowanie aplikacji rejestrującej cząstki promieniowania kosmicznego.

Rejestracja na wydarzenie do 2 października 2018 r.

Więcej informacji o

UWAGA! Wszyscy uczestnicy konfernecji "CREDO w Szkole" mają możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w konferencji CREDO Week 2018, która odbędzie się w dniach 1-5.10.2018 w IFJ PAN, w Krakowie. Aby uczestniczyć w CREDO Week 2018 należy OSOBNO zarejestrować się na stronie https://credo.science/credo-week-2018